سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

۵ اشتباه به هنگام خرید ویلا

خانه / سهیلیه / ۵ اشتباه به هنگام خرید ویلا

۵ اشتباه به هنگام خرید ویلا

اشتباهات خرید ویلا

مهمترین اشتباهات خرید ویلا

گاهی اوقات بسیاری از افراد در هنگام خرید ویلا در سهیلیه کرج با برخی از مشکلات روبرو میشوند.

اما همه این مشکلات را میتوانیم به این موضوع نسبت بدهیم که اشتباهات خرید ویلا را مرتکب شده اند. ما به عنوان یکی از برترین گروه های خرید و فروش ویلا در ایران این افتخار را داریم که درباره این موضوع با شما صحبت کنیم.

همچنین شما میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر با مهمترین خدمات گروه املاک سهیلی همراه باشید:

خرید ویلا در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

بزرگترین اشتباهات در خرید ویلا

به هنگام خرید ویلا شمال احساسی رفتار نکنید!

کسانی که با فضای نمایشگاهی و تجمع چندین فروشنده در یک مکان آشنایی دارند، می‌دانند که فلسفه آنها تحت تأثیر قرار دادن یک خریدار است. این موضوع در مورد خرید ویلا نیز صادق است و اگر تجربه حضور در این بازار را ندارید باید بسیار مراقب باشید.

همان‌طور که در مطالب قبلی عنوان شد، ویلاهای ساخته شده در کشور، با توجه به موقعیت مکانی و امکاناتی که دارند متفاوت هستند و برای افراد از اقشار مختلف جامعه ساخته شده‌اند.

این بدین معنی است که به هنگام خرید با یک بازار شلوغ با گزینه متعدد مواجه هستید و هرکدام از این گزینه‌ها در وهله اول جذاب هستند.

اشتباهات خرید ویلا

اما اولین چیزی که می‌تواند شما را در فرایند خرید ویلا  نجات دهد و یار و یاور شما باشد این است که احساسات را کنار بگذارید و ویلا را با توجه به سطح درآمد و انتظار خود انتخاب کنید.

در گام بعد شما به عنوان خریدار به هرکدام از مشاورین املاک  مراجعه خواهید کرد.

طبیعتاً شما را با گزینه‌های مختلفی آشنا خواهد کرد و نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا شما را به خرید ویلا  وادار کند. اما اگر قبل از خرید اطلاعات کاملی در مورد ملک داشته باشید و وضعیت اقامتی در آن را بدانید، بدون شک دچار احساسات نخواهید شد و با دید باز ویلای مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید.

با چند فروشنده وارد مذاکره نشوید!

یکی از اشتباهات خرید ویلا که گردشگران هنگام خرید ویلا در سهیلیه کرج مرتکب آن می‌شوند، مذاکره هم‌زمان با چند فروشنده است. این اشتباه می‌تواند دردسر شما را بیشتر کند و حتی افراد را نسبت به شما بی‌اعتماد کند.

البته یکی از روش‌های مناسب برای گرفتن قیمت ویلا و اطلاع از وضعیت بازار رفتن به چند مشاور املاک و گرفتن اطلاعات از آنهاست. اما زمانی که برای خرید ویلا هنوز تصمیم نگرفته‌اید و دوست دارید چند گزینه دیگر را ببینید، وارد مذاکره شدن کار اشتباهی است.

چند اشتباه در خرید ویلا

از طرفی باید توجه داشته باشید که اگرچه این مشاورین و فروشندگان رقیب هستند، اما در اصل با هم ارتباط دارند و می‌تواند تبعات بدتری برای شما داشته باشد.

قبل از خرید ویلا  اطلاعات انواع مختلف ویلا را ببینید و سپس وارد مذاکره و معامله شوید.

 

اشتباهات خرید ویلا

بدون شناخت وارد بازار خرید ویلا  نشوید!

تعداد ویلاها در سهیلیه کرج هم زیاد و هم متنوع است. این می‌تواند برای شما و افراد کم تجربه نوعی زنگ خطر باشد.

زیرا عدم شناخت بازار شما را به فضایی خواهد کشاند که ممکن است در یک بازار رقابتی دچار مشکل شوید.

از طرفی محلی که ویلای خود را انتخاب می‌کنید اهمیت بسیاری دارد.

بنابراین قبل از اینکه برای خرید ویلا در منطقه سهیلیه کرج اقدام کنید، حتی‌الامکان به صورت حضوری و در غیر این صورت به صورت اینترنتی اطلاعات کافی در مورد مشاور املاک و گزینه‌های آنها کسب کنید. این شما این امکان را می‌دهد که قبل از ورود به مذاکره از گزینه‌ها و کیفیت آنها اطلاع داشته باشید و با دید باز برای خرید اقدام کنید.

به مدیریت هزینه و بودجه خرید ویلا شمال توجه کنید!

احتمالاً این جمله برای شما هم آشنا باشد که «خوشم آمد خریدم»؛ اما باید اعتراف کرد که این جواب منبع مشکلات بسیار بزرگتری است.

همان‌طور که در بخش اول عنوان شد که احساسی خرید نکنید، قرار گرفتن تحت کنترل احساس باعث می‌شود که شما توجه چندانی به بودجه خود نداشته باشید و بدون در نظر گرفته مدیریت هزینه خود، برای خرید اقدام کنید.

بسیاری از گردشگران پول خرید ویلا را سرمایه زندگی خود می‌دانند و سعی می‌کنند با یک مدیریت خوب، ضمن لذت بردن از تعطیلات، یک سرمایه برای سالیان بعد خود داشته باشند.

پس این اشتباهات خرید ویلا را بسیاری از افراد مرتکب میشوند.

اشتباهات خرید ویلا

بررسی مهمترین اشتباهات خرید ویلا

اما کسانی که تحت تأثیر احساسات خود قرار می‌گیرند بدون در نظر گرفتن سرمایه خود، اقدام به خرید خانه های ویلایی اقدام  می‌کنند و این شروع دردسرهای آنهاست.

در واقع این گروه برای جبران قیمت ویلا، به سراغ پس انداز ضروری خود می‌روند و هر آنچه پس انداز کرده بودند را هزینه می‌کنند.

بنابراین در هنگام خرید حتماً به سرمایه خود توجه داشته باشید و گزینه‌های بالاتر از داشته خود را از فرایند انتخاب خارج کنید.

در معامله منعطف باشید
یکی از اصول اصلی معامله و مذاکره این است که نسبت به فروشنده و انتخاب خود منعطف باشید.

احتمال دارد به هنگام خرید و بازدید از یک ویلا از طرح و معماری آن خوشتان بیاید. طبیعتاً انتخاب قیمت برای ویلا بر عهده فروشنده خواهد بود و شما تنها می‌توانید در جریان مذاکره کمی تخفیف بگیرید.

این بدین معنی نیست که  بر روی انتخاب خود پافشاری کنید و دردسر زیادی ایجاد کنید.
باید قبول کرد که برخی از فروشندگان و مشاورین املاک نیز در انتخاب قیمت محدود هستند و احتمالاً قیمت شما را نپذیرند.

در ای صورت انتخاب خود را عوض کنید و به سراغ یک گزینه هم ارز و مشابه گزینه اولیه خود انتخاب کنید.

گروه مشاور املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که در امور زیر و با کادری مجرب همراه شما باشد:

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

قیمت ویلا در سهیله کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است