سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

۵ نمونه از دستگیره کابینت

خانه / سهیلیه / ۵ نمونه از دستگیره کابینت

۵ نمونه از دستگیره کابینت

دستگیره کابینت

نمونه های دستگیره کابینت

پیش از این مطلب برای شما گفتیم که نمونه های بسیار مختلفی از ابزارات خانه و ویلا صحبت کردیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که علاوه بر نکات ذکر شده در خرید ویلا در سهیلیه کرج خواهیم گفت که دستگیره کابینت های آشپزخانه ها دارای اهمیت هایی هستند که علاوه بر تامین زیبایی های خانه و آشپزخانه میتوانند اهمیت های بسیار زیادی خواهند داشت.

شما ممکن است شروع یک پروژه بازسازی خانه یا به دنبال به روز رسانی قطعه سخت افزار در آشپزخانه خود، و شما ممکن است بدانید که در آن برای شروع. انواع مختلفی از سخت افزار وجود دارد که هنگام تصمیم گیری شما در نظر گرفته می شود و تعداد زیادی از سبک ها و اندازه ها وجود دارد. یادگیری چند اصول اولیه سخت افزار به شما کمک می کند روند انتخاب سخت افزار را آغاز کنید. چندین دسته اصلی وجود دارد که اکثر قطعات سخت افزاری آشپزخانه می آیند: دستگیره های کابینت، کابینت ها و کابینت ها.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

خرید ویلا در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

انواع دستگیره کابینت

طراحی دستگیره کابینت معمولا با یک پیچ یا نقطه تماس با کشو متصل به درب کابینت می شود. آنها را می توان از مواد مختلف از برنج جامد به شیشه ساخته شده است. دستگیره ها معمولا از برنج، روی یا ذوب ریخته گری، فولاد ضد زنگ و برنز ساخته می شوند. گزینه های دیگر شامل دستگیره های کریستال مرسوم، دستگیره های سنگ طبیعی است. اگر شما تصمیم به رفتن با یک دکمه مربع، سخت افزار با کیفیت بالاتر طراحی خواهد شد به طوری که دستگیره نمی خواهد تغییر یا چرخش در طول زمان.

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت های گرد

بر خلاف دستگیره کابینت ، کابینت کشش، همچنین به عنوان دستگیره های کابینت شناخته می شود، به دو یا چند پیچ ​​به درب کابینت متصل می شود. هنگام انتخاب کابینت، مهم است که اندازه گیری مرکز به مرکز را بدانید. این معمولا فاصله از یک سوراخ پیچ به دیگری است. این اندازه گیری اندازه کششی که نیاز دارید تعیین می کند. کشش ها در ابعاد مختلف از ۵ اینچ تا ۱۲ اینچ می آیند. شما می توانید انواع مختلفی را در یک خانه استفاده کنید، اما توصیه می کنیم مشتریان ما در اندازه های مشابه قرار گیرند.

اگر شما با ۲ دسته کوچکتر در یک کشو ۳۳ “قرار دهید، این بیشتر از یک کشور یا یک نگاه سنتی است، در مقابل یک دسته ۱۲” طولانی است که کمی بیشتر معاصر است. انتخاب جعبه مناسب کابینت برای خانه شما معمولا بر اساس تنظیمات زیباشناختی و انتخاب شخصی است.

زیباترین دستگیره کابینت

دستگیره های Cup برای استفاده در جعبه ها طراحی شده اند و نام خود را از دستگیره ای که شبیه شکل نیم فنجان است، دریافت می کند. این سخت افزار دارای یک روش نصب منحصر به فرد گاهی اوقات با استفاده از قطب های نصب شده به جای پیچ ها. کشش معمولا با سمت باز به سمت پایین نصب شده است، که فقط اجازه می دهد تا یک کشو را با کشیدن از پایین دسته باز کنیم. کشش جام تنها در سبک طراحی سنتی نهفته است، آنها می توانند سنتی، روستایی یا معاصر باشند – در تمام سبک ها می آیند.

 

قفل و دستگیره کابینت

مردم اغلب از یک لابراتوار کابینتی در خانه استفاده می کنند و یک کابینۀ کابینت یا کابینت چین به شما دسترسی ندارند. این کار در جهت برجسته کردن مکان در آشپزخانه شماست اما لازم نیست که به طور انحصاری کارآیی داشته باشد. افراد به عنوان یک انتخاب زیبایی شناختی برای تکمیل یک نگاه کلی به لبه ها می روند.

دستگیره کابینت

این به شما یک دید کلی از آنچه که ممکن است نیازهای شما را برآورده کند، اما بهترین راه برای دانستن اینکه چه چیزی برای شما کار خواهد کرد، وارد شدن به نمایشگاه و کشف سبک های طراحی شده در نمایش برای خودتان است. در Premium Hardware ما مشاوره های منحصر به فرد ارائه می دهیم تا به شما کمک کنید و سخت افزار مناسب برای خانه خود را انتخاب کنید.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است