سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

۹ ویلای مدرن سال ۲۰۱۷

خانه / سهیلیه / ۹ ویلای مدرن سال ۲۰۱۷

۹ ویلای مدرن سال ۲۰۱۷

9 ویلای برتر سال 2017

۹ ویلای برتر سال ۲۰۱۷

در این مقاله قصد داریم تا شما را با ۹ ویلای زیبایی که در سال ۲۰۱۷ ساخته شده اند و به خوبی درخشیده اند، آشنا سازیم و اطلاعاتی در باره هر کدام از این ویلاها که باعث شده اند که جز برترین ها باشند بازگو نماییم. همچنین نام سازنده و مکان ساخت این خانه های زیبا نیز در این نوشتار آمده است. با دیدن این ویلاها میتوانید از شیوه های ساخت  و طراحی این ویلاها ایده بگیرید و ویلاهایی زیبا برای خود بسازید. با ما همراه باشید.

  • بخشی از یک پروژه به نام Solo House: ویلای ساده ای دارای سقف دایره ای و دیوارهای شیشه ای که منحصر به فرد است. دارای یک حیاط مرکزی بزرگ است.

9 ویلای برتر سال 2017

 

  • Konieczny’s Ark، لهستان، توسط Robert Konieczny: معمار لهستانی و برنده جهانی ساختمان سال گذشته، رابرت کنیچنی، این ویلا را که مشابه پناهگاه است، برای خانواده اش طراحی کرده است. این ویلا شامل تعدادی از ویژگی های غیر معمول امنیتی است. این پنجره میتواند به طور کامل مهر و موم شود.

9 ویلای برتر سال 2017

 

  • Entre Pinos، مکزیک، توسط Taller Hector Barroso: یکی از زیباترین پروژه های سال ۲۰۱۷ می باشد.این پنج خانه ی زیبا با دیوارهای تزیین شده که با استفاده از رندر ساخته شده از خاک محلی تهیه شده است. سایر ویژگی های جالب شامل پله هایی است که به عنوان اکستروژن در دیوارهای خارجی ظاهر می شوند.

9 ویلای زیبا در سال 2017

  • Pavilion مخفی، اسپانیا، توسط معماران Penelas: این دیوارهای شیشه ای با ساختار فولادی صنعتی ساخته شده که چشم اندازفوق العاده ای دارد. این ویلا طوری ساخته شده است که درختان مقدار مناسب سایه را برای جلوگیری از اثر گلخانه ای فراهم می کنند.ژاپن، توسط Megumi Matsubara و Hiroi Ariyama است. این ویلای بزرگ شامل پنج حیاط مجزا است که برای یک مجموعه هنری، شامل یک محل اقامت و یک گالری است، طراحی شده است. دیوارهای جلویی حیاط ها را احاطه کرده و نور را به آرامی از طریق ساختمان فیلتر می کنند.

9 ویلای برتر در سال 2017

  • ژاپن، توسط Megumi Matsubara و Hiroi Ariyama: این ویلای بزرگ شامل پنج حیاط مجزا است که برای یک مجموعه هنری، شامل یک محل اقامت و یک گالری است، طراحی شده است. دیوارهای جلویی حیاط ها را احاطه کرده و نور را به آرامی از طریق ساختمان فیلتر می کنند.

9 ویلای مدرن سال 2017

 

  • Jintai Village، چین، توسط چارچوب شهری روستایی: یکی از طرح های مهم اجتماعی در این سال است. دراین پروژه به بازسازی یک روستای چینی که در دو دهه گذشته دو بلای طبیعی رنج می برده اند، کمک کرده است. هر ویلا شامل یک باغ پشت بام می باشد که می تواند برای پرورش محصولات استفاده شود.

9 ویلای خاص در سال 2017

  • انگلستان، توسط جیمز مکدونالد رایت و نیال ماکسول: توسط موسسه سلطنتی معماران بریتانیایی ساخته شده است، این خانه شامل فضای کافی برای یک خانواده بزرگ است. دارای دودکش زاویه ای است که از کاشی های سفالی ساخته شده با دست ساخته شده است. یک حیاط مرکزی بزرگ است. در داخل، یک سلسله مراتب به فضاها وجود دارد از لابی بزرگ تا اتاق های راحت و راحت تر و اتاق نشیمن.

9 ویلای خرق العاده در سال 2017

  • خانه ساده، کره جنوبی، توسط ماه هون: توسط معمار کره جنوبی ماه هون ساخته شده است. تیرهای بتونی گوشه ای، بلوک ها را متصل می کنند و کمک می کنند تا ساختاربه هم متصل شوند، در حالی که قاب های پاسیو و تراس های سقف نیز را طراحی می کنند. نتیجه یک شکل هندسی بسیار غیر معمول است که مشاهده می نمایید.

9 ویلای برتر سال 2017

  • خانه در Mukainada، ژاپن، توسط معماران FujiwaraMuro: معماران FujiwaraMuro این ساختمان را برای یک زوج سالخورده طراحی کردند که خواهان یک خانه بودند که می توانستند شور و شوق خود را برای باغبانی فراهم کنند.

9 ویلای مدرن سال 2017

خرید ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است