سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

بهترین مصالح ساختمانی در سال ۲۰۱۸

خانه / سهیلیه / بهترین مصالح ساختمانی در سال ۲۰۱۸

بهترین مصالح ساختمانی در سال ۲۰۱۸

مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی در سال ۲۰۱۸

یکی از مواردی که در ساخت و ساز بسیار مهم و مورد استفاده و توجه قرار میگیرد را میتوان مصالح ساختمانی دانست که با توجه به آنها حتی قیمت خانه ها را میسنجند.

ما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت بهترین مصالح ساختمانی در سال ۲۰۱۸ کدام مصالح بوده اند و از چه شیوه هایی میتوان آنها را مورد استفاده قرار داد.

داشتن تخصص و دانش فنی در بین کسانی که شما را در خرید ویلا یار خواند داد، می تواند به عنوان برگ برنده در خرید ویلا مطرح باشند. در این وب سایت قصد داریم تا اساسی ترین اصول در خرید وفروش ویلا و معیار های قیمت گذاری ویلا را به شما آموزش دهیم . با ما در ارتباط باشید.

همچنین به یاد داشته باشید که گروه مشاور املاک سهیلیه کرج همواره با شما همراه خواهد بود:

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

ابتدایی ترین مصالح ساختمانی در سال ۲۰۱۸

در ادامه برای شما به بررسی ۳ نمونه از مصالح ساختمانی بسیار موقر و کاربردی خواهیم پرداخت که در بین افراد و شرکت های ساختمان ساز بسیار محبوب بوده اند.

 

مصالح ساختمانی

  1. تکنولوژی نمای فلزی حرارتی خورشیدی در ساخت و ساز

اولین گزینه برای معرفی تکنولوژی های برتر، صفحات فعال خورشیدی است. این صفحات یک سیستم پوششی هستند که از ترکیب صفحات چوبی جاذب با شیارهای افقی و عایق شیشه ای مستقر بر روی این چوب ها تشکیل شده است.

این روکش یک نمای عملکردگرا هست که بسیار مناسب مکان های سردسیر می باشد.

چرا که نور خورشید را از طریق صفحات آلومینیومی جذب کرده و تبدیل به حرارت می کند.

صفحات چوبی شیاردار به این منظور طراحی شده اند که از یک طرف در تابستان باعث کنترل جهت تابش آفتاب و میزان آفتاب ورودی به ساختمان شوند و از طرف دیگر در زمستان باعث ذخیره ی انرژی و گرمای خورشید شده و ساختمان را گرم نگه می دارد.

مقالات مرتبط که میتوانند به شما در این بخش آگاهی بیشتری بدهند.

نکات مهم برای خانه دار شدن 
۵ اشتباه مهلک در خرید ویلا

 

 

مصالح ساختمانی

 

 تکنولوژی پرینترهای سه بعدی در ساخت و ساز

پرینترهای سه بعدی چاپگرهایی هستند که تصاویر و طرح های سه بعدی موجود در کامپیوتر را به صورت نمونه واقعی می سازند و به اجرا در می آورند.

با پرینتر سه بعدی می توان در زمانی بسیار کوتاه، ساختمانی کامل را ساخت!

کار پرینتر سه بعدی به صورت لایه لایه است. به این صورت که نمونه های واقعی ساخته شده به وسیله ی چندین لایه از مواد اولیه که روی هم قرار می گیرند، ساخته می شود.

یک سال و نیم پیش در کشور چین، یک مجتمع آپارتمانی ۵ طبقه در مقیاس اصلی و واقعی را به وسیله ی پرینتر سه بعدی به اجرا رساندند.

کاربردی ترین مصالح ساختمانی در سال ۲۰۱۸

تکنولوژی بتن خود ترمیم شونده در ساخت و ساز

در سال ۲۰۱۶ دانشمندان و متخصصان بر روی فناوری جدیدی به نام بتن خود ترمیم شونده کار کردند و آزمایش های مختلفی انجام دادند.

دانشمندان ۳ نوع از این بتن خود درمان را ارزیابی کردند: استفاده از پلیمر و جریان الکتریکی، استفاده از ترکیبات آلی و غیرآلی، استفاده از کپسول های حاوی باکتری.

هدف از این پروژه تولید بتن هایی می باشد که در زیرساخت های جاده ها، تونل ها، پل ها و ساختمان ها بتواند خود را به روز نگه دارد و بدون دخالت انسان خود را تعمیر کند!

این پروژه زمانی دارای اهمیت بیشتری می شود که بدانیم سالانه هزینه ای حدود ۵۸ میلیارد دلار تنها در بریتانیا صرف تعمیر و نگهداری بتن فشرده می شود.

آزمایشات نهایی بر روی این پروژه و این تکنولوژی در مراحل نهایی خود به سر می برد.

مصالح ساختمانی

پیشرفت تکنولوژی دیگر محدود به زمان خاص یا اتفاق خارق العاده ای نیست، بلکه نمودار پیشرفت همیشه در اوج قرار دارد.

همان طور که ملاحظه کردید، این تکنولوژی ها به حوزه معماری هم رسوخ کرده است و ویژگی های مثبت زیادی را در اختیار معماران و عموم مردم قرار داده است.

گروه مشاوره املاک سهیلیه کرج در امور بسیار محتلفی همراه شما خواهد بود

خرید ویلا در سهیلیه کرج

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است