سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

محاسبه هزینه ساخت ویلا در شمال

خانه / سهیلیه / محاسبه هزینه ساخت ویلا در شمال

محاسبه هزینه ساخت ویلا در شمال

هزینه ساحت ویلا در شمال

هزینه ساخت ویلا در شمال

یکی از مهمترین مناطقی که افراد بسیار زیادی به خرید و فروش و همچنین ساخت ویلا میپردزند را مناطق شمالی میدانیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که هزینه ساخت ویلا در شمال چهقدر است و چگونه میتوانید در شمال به ساخت ویلا بپردازید.اما همواره به یاد داشته باشید که گروه مشاورین املاک سهیلی کرج به عنوان یکی از برترین مشاورین املاک در سهیلیه کرج به ارائه خدمات زیر نیز میپردازد:

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

هزینه ساحت ویلا در شمال

میزان هزینه ساخت ویلا در شمال

هزینه ساخت ویلا در شمال چقدر خواهد شد؟ و یا اینکه شما میخواهید در زمینی که خریده اید و یا داشته اید یک ویلا به سلیقه و خواسته خود بسازید و از قیمت ساخت ویلا و هزینه های آن اطلاع کافی ندارید، یا اینکه نمیدانید در نهایت امر ساخت ویلا برای شما چقدر هزینه در بر خواهد داشت؟ و یا چگونه و از کجا باید شروع کنید، این ها سوالاتی است که شاید ذهن شما را با توجه به قیمت بالا در خرید ویلا و یا نیافتن ویلای دلخواهتان درگیر نماید و تصمیم شما را به سمت ساخت ویلا سوق دهد.

 

محاسبه هزینه و قیمت تمام شده ساخت ویلا در شمال به عوامل متعددی بستگی دارد که این عوامل شامل قیمت متریال و مصالح کاربردی در ویلا، اجرت استادکاران مرتبط با ساخت ویلا و هزینه های جانبی بستگی دارد که ما در ذیل ریز به ریز برای شما توضیح خواهیم داد.

برای ساخت ویلا عوامل مختلفی با هم دخیل هستند که مدیریت در هماهنگی و نحوه صحیح اجراء توسط مهندس ناظر یا همان پیمانکار کاربلد و خبره صورت می‌گیرد، در ضمن ما مطالبی از چگونگی ساخت ویلا در شمال را در صفحات قبلی قسمت نکات مهم و آموزش برای شما مشخص نموده ایم، در این قسمت میخواهیم بیشتر به موشکافی در قیمت مصالح و اجرت استادکاران مرتبط و در مجموع هزینه های ساخت ویلا در شمال اشاره نماییم.

هزینه ساحت ویلا در شمال

استفاده از مصالح عرف و معمول ویلا سازی در شمال که بیشتر سازندگان با آن در ارتباط هستند شامل(بلوک، سیمان سیاه، سیمان سفید، بتن، پودر سنگ، ماسه بادی، ماسه شکسته، مخلوط، میله گرد و آهن آلات کاربردی در ویلا، تیرچه بلوک، داربست، سنگ کاربردی در نما و کف و پله ها ، چوب در سقف و نما و اتاق خواب و درب ها ، آجر و انواع آن، شیشه، انواع درب و پنجره، کف پوش ها، سیستم و مصالح برق، سیستم و مصالح لوله کشی، شومینه، شوفاژ، گاز کشی، خاک و گلکاری و مصالح و متریال کاربردی در قسمت محوطه سازی ویلا، شیرآلات و مصالح کاربردی در سرویس ها و آشپزخانه، کابینت، پوشش و متریال کاربردی در سقف، و دیگر مصالح مربوط  آشنا خواهد کرد.

مطلب گردآوری شده توسط خانم مهندس ویشکایی در تاریخ ۲۵/۰۱/۱۳۹۷ که بها قیمت ارز در داخل کشور در حدود ۴۲۰۰ تومان است و مصالح مربوطه با قیمت میانگین و کیفیت معمول ساخت ویلا در شمال اعلام و در این تاریخ ثبت و به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید، ضمنا محاسبات در مورد ویلا دوبلکس ۲۳۰ متری خواهد بود و مثال های مطرح شده مربوط به چنین متراژ ساخت ویلا در شمال و در (+-۳۰) متر میباشد.

مصالح و هزینه ساخت ویلا در شمال

بلوک؛ در کرسی چینی و دیوار چینی ویلا و ساختمان و همچنین دیوارکشی محوطه ویلا کاربرد دارد و با قیمت ۵۰۰ تومان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سیمان؛ سیمان سیاه از مصالح ضروری در ساخت ویلا میباشد که در دیوارچینی، بتن، تعمیر سیاه و …. کاربرد داشته و اصولا در پاکت های ۵۰ کیلویی با قیمت حدود ۹ هزار تومان در شمال به سازندگان ارائه میگردد، البته کرایه حمل را نیز باید در نظر گرفت.

هزینه ساحت ویلا در شمال

سیمان سفید؛ در تعمیر و بعد از تعمیر سیاه با پودر و در دوغ آب کف پوشهای سالن و سرویس کاربرد داشته و پاکتی ۲۱ هزارتومان ارایه میگردد.
پودر سنگ؛ پاکتی ۲۵۰۰ تومان و در تعمیر سفید به همراه سیمان سفید مورد استفاده میباشد.

آجر؛ انواع مختلف داشته و شامل آجر گری با قیمت دانه ای ۲۵۰ تومان و آجر سوراخ دار یا آجر بهمنی با قیمت حدود ۶۰۰ تومان ارایه میگردد و در دیوار چینی و شیب چینی و تیغه دیوار سرویس بیشتر کاربرد دارد.
میله گرد؛ انواع مختلف و با قیمتهای شاخه ای ۱۲ متری مشخص که بیشتر در قسمت آلماتور بندی و جوشکاری ویلا کاربرد داشته و شامل میله گرد ۸ با قیمت شاخه ای ۱۴۸۰۰ تومان و میله گرد ۱۰ با شاخه ای ۲۱۵۰۰ تومان، میله گرد ۱۲ شاخه ای ۳۰ هزار تومان، میله گرد ۱۴ با قیمت هر شاخه ۴۲۵۰۰ تومان ، میله گرد ۱۶ شاخه ای ۵۱ هزار تومان به سازندگان ویلا در شمال ارایه میگردد.

ماسه بادی؛ از مصالح کاربردی در دیوار چینی، پر کردن کرسی، کف سازی، تعمیر سیاه کاربرد داشته و با تراکتور سرویسی ۷۰ هزار تومان، کامیون ۹۱۱ سرویسی ۱۳۰ هزار تومان ارایه میگردد.
ماسه شکسته؛ بیش‌ترین کاربرد آن در بتن ریزی و دیوار چینی و کف سازی مطرح میشود و با قیمت کامیونی ۱۳ تنی در حدود ۴۷۰ هزار تومان پای کار ارایه میگردد.

همچنین میتوانید با مهترین خدمات گروه مشاورین املاک سهیلی همراه باشید:

خرید ویلا در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است