سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

نکات مهم در انتخاب دستگیره درب

خانه / سهیلیه / نکات مهم در انتخاب دستگیره درب

نکات مهم در انتخاب دستگیره درب

بهترین دستگیره درب

پیشتر برای شما گفتیم که انتخاب دستگیره کابینت دارای نکات و موارد بسیار زیادی است.اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که باید در انتخاب دستگیره درب نیز نکات و موارد بسیار زیادی را مورد توجه و بررسی قرار دهید .پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.همچنین این نکته را به یاد داشته باشید که گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه  است.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که باید درباره خرید دستگیره درب اطلاعات کافی را داشته باشید.دستگیره سنتی درب دارای یک پیچ یا اسپیندل است که از طریق آن عبور می کند که درست بالای سیلندر است که به آن متصل است.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

خرید ویلا در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

چرخش دستگیره درب سیلندر را در جهت نوبت می کشد. انتهای سیلندر “پیچ چفتی” (به سادگی به عنوان “چفتی” شناخته می شود)، که به یک فضای حک شده از چارچوب درب باز می شود و اگر درب باز شود، جلوگیری می شود. یک مکانیزم بهار و یا مشابه باعث می شود که لچ به حالت پیشانی خود بازگردد هر زمان که دستگیره تبدیل نشود.

دستگیره درب

دستگیره درب برای درب ورودی

صفحات جلوی درب های کلیدی سوراخ، معمولا دایره ای هستند که از طریق آن کلیدها برای ورود به قفل بدن منتقل می شوند. اگر دستگیره درب دارای یک صفحه مربع یا مستطیلی است که در آن دسته نصب شده است این اسمبلی نامیده می شود. کف پشتی می تواند ساده باشد (برای استفاده با قفل ها)، برای سوراخ های سوراخ سوراخ شده (برای استفاده با قفل ها)، یا سوراخ شده و با دستگیره های چرخشی و رها کردن (برای استفاده با قفل حمام). صفحه ای در لبه ی جلو قفل که لبه ی چانه یی از آن بیرون می آید، صورت جلویی نامیده می شود.

دستگیره درب می تواند و از انواع وسیعی از مواد ساخته شده باشد. فقط چند نمونه از جمله برنج، چینی سفید، معدنی قهوه ای، برش شیشه ای، چوب و برنز ویکتوریا

معمول ترین و اساسی ترین نوع درها دسته است دستگیره درب اهرمی در پشتی که در خانه های مسکونی و ساختمان های تجاری و عمومی یافت می شود. درب های این دسته دارای قفل هستند که درب را بسته نگه می دارد. دستگیره درب دار فقط یک دستگیره اهرمی است که این قفل را فعال می کند. فشار دادن دسته پایین چرخش چرخش، عمل می کند مکانیزم چفت و بست لوله در داخل درب، اجازه می دهد آن را باز می شود. این نوع درب در درب داخلی استفاده می شود که لازم نیست که قفل شده است. دسته لچ دستگیره آسان است برای نصب و استفاده، و در دسترس است در انواع سبک و اتمام است.

خرید بهترین دستگیره درب

قفل درب قفل Lever در پشتی یک نوع دیگری از دسته درب است که به طور مشابه به دستگیره دستگیره اهرمی عمل می کند. این نوع دسته در پشت صفحه شامل یک اهرم با یک سوراخ کلید نزدیک به زیر آن است. این اجازه می دهد تا یک کلید به درب وارد شود تا یک قفل تاج را کنترل کند. درست مثل چنگال اهرمی، درب را می توان با فشار دادن دسته باز کرد و همچنین با یک کلید قفل می شود. این مکانیزم قفل در درب ها استفاده می شود که می تواند با چرخاندن دسته، اگر قفل نشده باشد، باز شود، اما همچنین می تواند قفل شود و نیاز به کلید برای باز کردن آنها است.

دستگیره درب

حمام لبه معمولا در درب های حمام استفاده می شود، زیرا آنها می توانند قفل شده و به راحتی از داخل به راحتی قفل شده و با زدن دکمه، اما در شرایط اضطراری می تواند از خارج به وسیله یک سکه یا یک شیء مشابه در یک شکاف و چرخش آن باز شود. این قفل دارای یک پیچ و مهره با اتصال به یک چرخ ۵ میلی متر است که از طریق درب عبور می کند.

شیوه اتخاب بهترین دستگیره درب

لایحه حریم خصوصی عملکرد به طور مشابه از حمام لبه است که در آن قفل شده است با چرخش ناگهانی در داخل و می تواند از خارج در شرایط اضطراری قفل شده است. بر خلاف حمام لبه، هیچ پنجره پیچشی وجود ندارد؛ قفل شدن با محدود کردن اهرم در یک موقعیت بسته به دست می آیدکه برای دستگیره درب بسیار مهم و مفید خواهد بود.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است