سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

ایده های جالب دیوار آشپزخانه

خانه / سهیلیه / ایده های جالب دیوار آشپزخانه

ایده های جالب دیوار آشپزخانه

دیوار آشپزخانه

۷ایده جالب برای پوشش دیوار آشپزخانه

هنگامی که به پایان کار برای آشپزخانه جدید خود با یک تشویق واقعی می رسد، شما باید در مورد چگونگی تزئین دیوار آشپزخانه خود فکر کنید. با تغییرات زیادی از پوشش ها، پوشش ها و روکش های آشپزخانه دیواری که می توانید از آنها انتخاب کنید، فقط یک ایده را انتخاب کنید، اما برای رسیدن به این هدف، هفت نفر از بهترین ها را به نمایش می گذاریم! فراموش نکنید که شما باید بیش از صرفا عناصر تزئینی فکر کنید، زیرا هزینه و دوام بودن پوشش های انتخاب شده شما حیاتی خواهد بود، با توجه به اینکه چقدر بخار، تراکم و سایر عوامل تاثیرگذار بر یک عامل مهم است!

برنامه ریز آشپزخانه شما، به طور طبیعی، قادر خواهد بود به شما کمی توصیه کند که کدام سبک پانل های آشپزخانه، روکش یا دیوار دکوراسیون را با کابینت های انتخابی و میز کار خود انتخاب کنید، اما سبک شخصی نیز باید در تصمیم گیری شما نقش مهمی ایفا کند. . نگاهی به انتخاب های بالا ما برای پوشش روکش آشپزخانه و ببینید که آنهایی که واقعا برای شما برجسته است!

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

خرید ویلا در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

زیباترین پوشش دیوار آشپزخانه

  1. رنگ های پلاستیکی و اکریلیک

اگر می خواهید کمی پاپ رنگی به دیوار آشپزخانه خود اضافه کنید، می توانید با رنگ پلاستیکی یا اکریلیک روی دیوار کار کنید. این انواع خاص ضد آب، سریع خشک کردن، با دوام و آسان برای تمیز کردن است که باعث می شود آنها کاملا مناسب آشپزخانه باشند. بسیاری از این رنگ ها همچنین دارای افزودنی های ضد قالب هستند که درخشان هستند.

  1. کاشی های سرامیکی

دیوار آشپزخانه

کاشی های سرامیک همیشه از نظر مواد روکش فلزی آشپزخانه بسیار محبوب هستند. این به این دلیل است که آنها برای مراقبت آسان و فوق العاده ساده برای تمیز کردن آسان هستند، در حالیکه قادر به مقاومت جدی نیز هستند. علاوه بر این، تعداد بسیار زیادی از تغییرات، سبک ها و رنگ ها را انتخاب می کنید، بنابراین مطمئنا چیزی است که کاملا مناسب آشپزخانه شماست.

 

  1. روکش چوب

دیوار آشپزخانه

چوب در آشپزخانه به نظر می رسد طبیعی و دنج است، ایجاد یک ارتعاش تا حدودی روستایی و شیک. با این حال، می توان نسبت به رطوبت نسبتا حساس است، به این معنی که اگر در یک اتاق رطوبت مانند آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرد، مراقبت بسیار ویژه ای نیاز خواهد داشت. روغنکاری و درمان منظم ضروری خواهد بود و چوب های روغنی گزینه ای بهتر از چوب های قابل نفوذ بیشتر خواهند بود.

 

  1. دکمه های وینیل

دیوار آشپزخانه

اگر شما به دنبال پوشش دیوار ساده و مقرون به صرفه برای آشپزخانه خود هستید، که به شما اجازه می دهد شخصیت کمی را اضافه کنید، دکمه های دیواری  قابل جدا شدن یک گزینه فوق العاده است. برچسب ها به طرز قابل ملاحظه ای آسان به کار می روند، نیازی به هیچ مراقبت در حال انجام است و بانک را هم نخواهد شکست، و این باعث می شود که گزینه تزئینات با درآمد عالی باشد.

بهترین پوشش دیوار آشپزخانه

  1. سنگ طبیعی

دیوار آشپزخانه

انواع بی شماری از سنگ طبیعی وجود دارد که می توانید در دیوارهای آشپزخانه خود استفاده کنید و بسیاری از مردم آن را انجام می دهند! این به این دلیل است که آنها نگاه گرانقیمت می کنند، در حالی که کمترین نیاز به نگهداری یا مراقبت های بعدی نیز وجود دارد. شما متوجه خواهید شد که بسیاری از آشپزخانه های حرفه ای از سنگ طبیعی استفاده می کنند، بنابراین اگر می خواهید یک ظاهر زیبایی داشته باشید، این می تواند برای شما باشد!

 

  1. تصویر زمینه متخصص

دیوار آشپزخانه

تصاویر پس زمینه همیشه پوشش دیوار مناسب برای آشپزخانه نیست، اما در حال حاضر، به لطف گونه های خاص که مقاوم در برابر رطوبت هستند، آنها یک انتخاب طبیعی هستند! شما می توانید تمام انواع رنگ ها و الگوها را در دیوار آشپزخانه خود لذت ببرید و حتی طول نخواهد کشید. در حال حاضر این یک راه فوق العاده برای ارتقاء یک فضا است.

 

  1. شیشه

دیوار آشپزخانه

پوشش دیوار شیشه ای چیزی از مفهوم مدرنیته است و به محافظت از دیوارهای شما از مواد غذایی و پاشیدن پخت و پز کمک می کند، در عین حال زیبا و شیک نیز می باشد. شما می توانید پانل های رنگی و یا حتی الگوهای الگو را انتخاب کنید، و آنها به طور کامل احساس احساس یک فضای را در عرض چند ثانیه، در حالی که آسان به ساده پاک کردن تمیز، و آنها را لکه مقاوم.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است