سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

مناسبترین پنجره ویلا

خانه / سهیلیه / مناسبترین پنجره ویلا

مناسبترین پنجره ویلا

پنجره ویلا

بهترین پنجره ویلا

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید ویلا در سهیلیه کرج باید به آن دقت داشته باشیم را میتوان پنجره ویلا دانست.پنجره ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند چرا که علاوه بر ایجاد زیبایی ویلا میتوانند در حفظ امنیت نیز دارای اهمیت بسیار زیادی باشند.پس ادامه این مطلب را به بررسی پنجره های ویلا خواهیم پرداخت.همچنین شما میتوانید با استفاده از لینک های زیر با مهمترین خدمات گروه املاک سهیلی در ارتباط باشید.

خرید ویلا در سهیلیه کرج

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

معرفی بهترین پنجره ویلا

خوب می‌دانیم ویلا در درختان سبز و آب نمایی شیک خلاصه نمی‌شود، ویلا که ساختمانی با متراژ بزرگ قلمداد می‌گردد نیازمند توجهی درخور و برنامه ریزی‌های اساسی است. اقلیم خاص شمال کشور استفاده از مصالحی بادوام جهت ساخت ویلای شمال را ضروری ساخته است. آن‌جا که رطوبت حاکم است بی‌تردید نیاز است ویلا را با کمک گرفتن از موادی مستحکم بالا ببریم و پنجره‌هایی بادوام بکار بگیریم.

پنجره ویلا

انواع پنجره‌ ویلا قابل استفاده در ویلای شمال، هدف این مقاله است. آن چه امروز در خصوصش صحبت خواهیم کرد پنجره‌هایی هستند که می‌توان با اطمینان از آن‌ها در راستای احداث ویلای شمال استفاده کرد.

بحث ما ویلای شمال است، مکانی مرطوب، جایی که رطوبت بر جای جایش سایه افکنده است. بی‌تردید پنجره‌هایی که در این خطه استفاده می‌شوند با نمونه‌های کاربردی در مناطق خشک، زمین تا آسمان تفاوتشان است. در مکان‌های مرطوب استفاده از پنجره‌هایی که بتوانند کوران در تمام قسمت‌ها را رقم بزنند، یک نیاز اساسی است. نه تنها نوع پنجره‌هایی که در شمال استفاده می‌شوند بلکه حتی نحوه قرارگیری آن‌ها نیز از اهمیت شایانی برخوردار است و عموما با توجه به جهش وزش باد تعیین می‌گردد.

مهم‌ترین فاکتوری که در انتخاب نوع پنجره ویلا شمال باید بدان توجه شود، ایجاد کوران است. در بسیاری از مناطق بحث بزرگ یا کوچک بودن پنجره‌ها نیز مطرح می‌شود اما در شمال مشروط بر این که پنجره‌های انتخابی به ایجاد کوران کمک کنند، سایز آن‌ها چندان مهم نیست. اگر پنجره‌هایی را برگزینید که فاقد قابلیت ایجاد کوران هستند، بهتر است به سایز پنجره نیز دقت داشته باشید و نمونه‌هایی با اندازه بزرگ‌تر را به کار بگیرید. چنین پنجره‌هایی منجر به حفظ هوای خنک در بعدازظهرهای شمال می‌شوند.

ضرورت استفاده از پنجره‌هایی مرغوب تنها به متعادل ساختن هوا محدود نمی‌شود، پنجره‌ها راهی جهت نفوذ به ساختمانند و آن زمان که از نمونه‌های ضدسرقت و کاملا ایمن استفاده می‌کنیم خیال‌مان آسوده خواهد بود که دست سارقان کوتاه گردیده و راهی برای ورود به داخل ویلا باقی نمانده است.همچنین خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج بسیار ساده تر از ساخت ویلا خواهد بود.

نگاهی دقیق به پنجره‌های دوجداره upvc مناسب برای ساخت ویلا
اگر خاطرتان باشد پیش‌تر اشاره کردیم پنجره‌ها نقش اساسی در ایمنی ساختمان ایفا می‌کنند و اگر خواهان ساختمانی مطمئن هستیم نیاز است دور پنجره‌های ضعیف خطی قرمز بکشیم و از نمونه‌های مدرن و ضدسرقت استفاده کنیم.
آن‌چه سبب می‌شود پنجره‌هایی که از جنس Upvc هستند ضدسرقت خطاب شوند بکارگیری ۴ تجهیزات بدیع در ساخت آن‌هاست.

مواد اولیه پنجره ویلا

عنصر اول: پروفیل
پنجره‌ ویلا دارای بخش‌های متفاوتی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان شیشه، یراق و همچنین دستگیره را نام برد. آن‌چه این اجزا را در کنار هم محکم نگه می‌دارد پروفیل نام دارد. ایمنی نهایی پنجره‌های دوجداره upvc در گرو نحوه ساخت چنین پروفیل‌هایی است و هرچه ایجاد این پروفیل‌ها به استاندارد جهانی نزدیک‌تر باشد شاهد نتیجه شایسته‌تری خواهیم بود. بکارگیری مواردی همچون گالوانیزه، پروفیل‌های مذکور را ایمن‌تر و مطمئن‌تر خواهد ساخت.

عنصر دوم: شیشه
مهم‌ترین بخش از یک پنجره دوجداره Upvc، شیشه است، چنان‌چه از شیشه‌های ضعیف استفاده کنید راه را برای سارقان هموار ساخته‌اید، سارقان با کمترین تلاش شیشه را می‌شکنند و به سادگی آب خوردن به هدفشان می‌رسند.

عموما شیشه‌هایی که برای استفاده در ساخت پنجره دوجداره Upvc در ویلا توصیه می‌شوند بر دو نوعند:

نمونه اول با نام شیشه دوجداره لمینت شده، شناخته می‌شود و نمونه دوم ویگارد نام می‌گیرد.

پنجره ویلا

در ساخت نمونه اول از یه لایه بیرونی و درونی استفاده می‌کنند. لایه درونی را سکوریت و مقاوم‌سازی می‌نمایند و لایه بیرونی که خود از دو لایه مجزا ساخته شده را با کمک گرفتن از طلق‌های pvb در کنار هم می‌گذارند، وجود چنین طلق‌هایی سبب چسبندگی لایه‌های بیرونی می‌شود از این رو با وارد شدن ضربه به شیشه، به سادگی خرد نمی‌شود و بر زمین نمی‌ریزد.

نمونه دوم پنجره ویلا که ویگارد خوانده می‌شود نه تنها ضدسرقت است بلکه ضدگلوله نیز خطاب می‌شود. استفاده از طلق‌های PVB و دیگر طلق‌هایی که از جنس پلی‌کربنات و پلی‌اورتان می‌باشند سبب شده این شیشه‌ها این چنین محکم و مقاوم قلمداد شوند و تیر سارقان را به سنگ بزنند.

عنصر سوم: یراق
یراق جزء سوم است. پنجره‌های دوجداره Upvc دارای دو پروفیل به نام‌های پروفیل بازشو و پروفیل فریم هستند که نگه‌داری آن‌ها بر عهده یراق است. این یراق‌ها می‌بایست به نحوی طراحی شده باشند که هر نوع فشاری را تحمل کنند و دسترسی سارقان را به صفر برسانند. عموما یراق‌هایی که در چنین پنجره‌هایی استفاده می‌شوند از نوع دو حالته با پین‌های قارچی هستند.این نکته را باید به یاد داشته باشید که خرید ویلا در سهیلیه کرج بسیار راحت و ارزان قیمت خواهد بود.

عنصر چهارم: دستگیره
عموما دستگیره‌های استفاده شده در پنجره دوجداره Upvc کلید می‌خورند، با این کار دسترسی به دستگیره و باز نمودن پنجره‌ها تنها از طریق کلید و برای مالکین میسر خواهد بود.

پنجره‌های آلومینیومی یا پنجره‌های دوجداره upvc؟ کدامیک برای استفاده در ویلا در شمال مناسب ترند؟
برخی از پنجره‌های موجود از جنس آلومینیوم هستند، همان‌طور که می‌دانید آلومینیوم رسانای گرماست از این رو به عنوان یک عایق نمی‌تواند ایفای نقش کند. برای این که چنین مشکلی را از میان بردارند در ساخت پنجره‌های آلومینیومی از ترمال بریک Thermal Break استفاده کرده‌اند با این هدف که پنجره‌های مذکور، حرارت را منتقل نکند، با این حال این کار با معایبی همراه بوده که از جمله آن‌ها می‌توان قیمت بالا و آسیب به یک‌پارچگی فریم را نام برد.

برخی از مهمترین خدمات گروه املاک سهیلی در ادامه آورده شده اند:

فروش ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است