سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

سهیلیه کرج

خانه / سهیلیه / سهیلیه کرج

سهیلیه کرج

موقعیت سهیلیه

سهیلیه نگین سبز غرب تهران

منطقه ییلاقی و سر سبز سهیلیه با وسعت ۳۰ کیلومتر مربع در غرب استان البرز( کرج ) واقع شده ، این منطقه دارای باغها , باغچه ها و شهرک های ویلایی با آب وهوایی بسیار دلچسب است، منطقه سهیلیه از سمت شمال به آزاد راه کرج-قزوین وازسمت جنوب به اشتهارد و ازسمت شرق به چهارباغ و ازسمت غرب به بخش مرکزی سعیدآباد محدود می گردد.این منطقه متشکل از تعداد زیادی روستا است که تمامی این روستاها دارای امکانات آب،برق،گازشهری وتلفن هستند.

بخش عمده ای از میوه و سبزیجات شهرهای اطراف از جمله تهران،کرج از باغات و زمینهای کشاورزی این منطقه تامین میشود. به دلیل مساعد بودن آب و هوا و خاک و همچنین میزان مناسب آب در منطقه سهیلیه تعداد زیادی مراکز کشت و پرورش گلهای زینتی،نهال و قارچهای خوراکی وجود دارد.منظقه سهیلیه به دلیل واقع شدن در یک دره بزرگ میان کوههای اطراف تهران پایین ترین ارتفاع را داراست که همین موجب شده که با کمترین حفاری همه چاههای دهات و چاههای مجاز کشاورزی به آب کافی برسندو خاک یکدست و عاری از سنگ این منطقه هر گونه کشت و کار و عملیات عمرانی را به آسانترین شکل امکانپذبر می کند.

همچنین وجود رودخانه کردان که از کردان جاری شده و از این منطقه هم عبور می کند موجب شده که زمینهای این منطقه حاصلخیزتر و پر آب تر از سایر زمینهای منطقه دشت قزوین هستند. مجموع این شرایط موجب شده که بسیاری از اهالی تهران و کرج برای زندگی و یا تعطیلات به این منطقه بیایند در نتیجه ساخت خانه های ویلایی در این منطقه بسیار رو به رشد است و شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری سودآور و مطمئن گردیده است

 

شهرک های موجود در منطقه چهار باغ و سهیلیه:

شهرک دهکده ورزشی المپیک ، شهرک ییلاقی سهیلیه ، شهرک زعفرانیه ، شهرک کامرانیه ، شهرک کوروش ، شهرک حمیدیه ، شهرک افشاریه ، شهرک طاووسیه ، شهرک الهیه ، شهرک بهروز سرا و کوی یاران .

 

روستا های موجود در سهیلیه:

روستای اغلان تپه ، سنقرآباد ، لشگرآباد ، رامجین ، آغچه حصار ، قاسم گرجی ، ابرآهیم آباد ، رمنده ، کهریزک ، زکی آباد ، عباس آباد ، قاسم آباد ،عرب آباد قوهه چهارباغ

 

سهیلیه کرج

 

سرمایه گذاری در بخش املاک سهیلیه کرج

در این بین گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج با ۱۵ سال سابقه کاری آماده ارائه مشاوره رایگان و خدمات ملکی در زمینه خرید و فروش زمین و باغ و ویلا در سهیلیه و مشارکت در ساخت ، قبول پیمانکاری ساخت و ساز می تواند یاری کننده شما عزیزان باشد. املاک سهیلیه آشنا به قوانین ثبتی و نحوه دریافت اسناد ملکی ، آشنا به کلیه املاک و مستقلات منطقه چهارباغ ، سهیلیه و امکان دریافت مجوزهای مربوطه از ارگان های ذی ربط را دارا می باشد.محدوده کاری املاک سهیلیه کرج ، چهارباغ ، سهیلیه ، کردان هشتگرد ، تهراندشت ، لشگرآباد ، شهرک زعفرانیه ،کامرانیه ، اقدسیه ، طاووسیه ، چندار، اقبالیه ، آران ، عباس آباد ، سنقرآباد ، رامجین ، رمنده  ، کهریزک می باشد.
در وب سایت سهیلیه کرج، گروه مشاوران سهیلیه آمادگی دارد تا خدمات حوزه فروش ویلا در سهیلیه کرج، خرید ویلا در سهیلیه کرج و همچنین فعالیت های سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات را مدیریت و راهبری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است