سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

پادری مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام

خانه / سهیلیه / پادری مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام

پادری مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام

بهترین پادری برای سرویس بهداشتی

استفاده از پادری برای قسمت های مختلف خانه به خصوص سرویس بهداشتی و حمام برای اکثر خانواده ها به عنوان یک امر کاملاً ضروری می باشد. اما اینکه یک محصول مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام باید، چه ویژگی و خصوصیاتی را دارا باشند، مسئله ای است که بسیاری از افراد در مورد آن اطلاعات دست و پا شکسته ای دارند، که از تجربه شخصی یا صحبت بزرگ ترها بدست آمده است.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

خرید ویلا در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

پادری
ویژگی های پادری مناسب سرویس بهداشتی

پادری سرویس بهداشتی یکی از لوازم کاربردی، مفید و البته لازم در دکوراسیون منزل است و تقریباً در تمامی خانه ها حداقل یکی از آن ها وجود دارد. اما قبل از هر انتخابی باید مشخص کنیم،  آنرا برای بیرون سرویس بهداشتی می خواهیم یا داخل آن. پادری که در داخل سرویس بهداشتی قرار می گیرد، باید از جنس پلاستیک و مقاوم در برابر آب باشد.اما جنس پادری که بیرون سرویس بهداشتی قرار می گیرد باید نرم بوده و قابلیت بالایی در جذب آب داشته باشد.

بهتر است پادری که برای بیرون سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود، دارای بافت نرم و ضخیمی هم باشد، زیرا زمانی که شما با پاهای خیس از حمام یا سرویس بهداشتی خارج می شوید، مسلماً تماس پاهای شما با سطح سرد سرامیک های کف خانه آزار دهنده خواهد بود و مطمئناً می خواهید یک مکان نرم و گرم برای پاهای خود پیدا کنید. در چنین مواقعی این محصول اولین عنصری است که پای خود را بر روی آن می گذارید و یک پادری مناسب بخش قابل توجهی از نم پای شما را گرفته و مانع از لمس سرد سرامیک با پای شما می شود.

پادری

چنانچه سرویس بهداشتی و حمام در نزدیک نشمین قرار دارند باید طرح و رنگ پادری انتخابی برای قسمت بیرونی تابعی از فرش های منزل باشد، تا حس یکپارچگی و زیبایی را در منزل شما ایجاد کند. از طرفی طرح و رنگ پادری که در داخل سرویس بهداشتی قرار می گیرد، باید تابعی از دکور داخلی این فضا باشد. برای ایجاد هارمونی بین پادری و سایر اجزای موجود در این منطقه به رنگ کاشی کف و دیوارها، حوله و … توجه کرده، سپس رنگ و طرح خود را هم رنگ یا از رنگ های مکمل با رنگ اجزای این فضا انتخاب کنید. (به عنوان مثال پالپ رنگی سبز به عنوان مکمل برای پالپ رنگی قرمز در نظر گرفته می شود.)

مناسب ترین پادری حمام

معمولاً سرویس های بهداشتی محل های خنثی هستند، انتخاب یک پادری با رنگ های جسورانه برای ورودی آن،می تواند باعث ایجاد روحی تازه در این فضا شود. اگر هنوز هم در انتخاب یک رنگ جسورانه و پر انرژی برای این فضا گیر کرده اید، سیاه و سفید را انتخاب کنید. اعتقاد برخی از طراحان بر این است که سیاه و سفید مانند شلوار جین است که با همه چیز ست می شود.

یک پادری مناسب سرویس بهداشتی و حمام علاوه بر شکیل بودن باید از مواد مرغوبی تهیه شده و مقاومت بالایی در برابر شستشو داشته باشد، تا در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی نشده و از بین نرود. غالب این محصولات مرغوب قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارا هستند. این خاصیت با استفاده از تکنیک تولید منحصر به فرد و انتخاب مواد قوی مانند الیاف مصنوعی خاص یا پنبه حاصل می شود. برای استفاده از این مزیت این محصولات میتوان آنها را  بهتر است به دستورالعمل نوشته شده بر روی برچسب آن ها توجه کنید.

پادری

پادری مناسب سرویس بهداشتی که در قسمت بیرونی قرار می گیرد باید علاوه بر قدرت بالا در برابر جذب آب، الیاف نرمی داشته باشد، تا هنگامی که پای خود را روی آن می گذارید احساس ناراحتی نکنید.

با توجه به سبک ها و سلیقه های مختلف، آنها در طرح ها و شکل های مختلفی ساخته می شوند. اما توجه به سایز و شکل مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام، از دیگر ملزوماتی است که باید حین خرید به آن توجه کنید. زیرا یک پادری علاوه بر زینت دادن بخش خاصی از خانه، وظیفه پوشش دهی مناسب یک منطقه را هم بر عهده دارد. بنابراین بهتر است پادری سرویس های بهداشتی حداقل به اندازه قاب در و ترجیحا فقط چند سانتی متر بزرگ تر از آن باشد.

ارزانترین پادری سرویس بهداشتی

یک پادری مناسب سرویس بهداشتی، پادری است که دارای ترمز یا لاستیک نگه دارنده باشد. این لاستیک ها از چرخش و جابه جا شدن و لغزش آنها بر روی کاشی های داخل و سرامیک های بیرون ممانعت خواهند کرد و علاوه بر ایجاد زیبایی بیشتر، ایمنی را تضمین کرده و از لیز خوردن پادری و افتادن شما و یا کودکتان جلوگیری می کنند.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است