سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

انواع فرش برای خانه و ویلا

خانه / سهیلیه / انواع فرش برای خانه و ویلا

انواع فرش برای خانه و ویلا

فرش

انتخاب بهترین فرش برای خانه و ویلا

پیش از این مطلب برای شما محتواهایی پیرامون انتخاب کابینت های آشپزخانه و انتخاب بهترین دستگیره درب آماده کردیم تا خرید ویلایی مناسب داشته باشید.اما در ادامه این مطلب هدف را بر این امر قرار داده ایم تا درباره یکی از مهمترین موضوعات طراحی دکوراسیون یعنی انتخاب فرش مناسب برای خانه و ویلای شما صحبت کنیم .پس ادامه این مطلب را از دست ندهید اگر درباره انتخاب آن دچار مشکل شده اید.همچنین به یاد داشته باشید که گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج با ارائه خدمات بسیار زیادی در حوزه خرید ویلا در سهیلیه کرج با شما همراه خواهد بود.

انواع مختلفی از سبک های این محصول برای انتخاب انتخاب وجود دارد. بیشتر بدانید که چرا  انتخاب عالی برای کف خانه شما است.سبک های مختلف فرش، الگوهای و رنگ ها را انتخاب کنید تا بتوانید هر نوع سبک شخصی را برآورده کرده و با هر دکوراسیون سازگار باشید. سطح بالش مانند آن ، صدا را جذب می کند و از راه رفتن روی سطح کف سخت جلوگیری می کند.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

خرید ویلا در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

بهترین ابعاد فرش برای خانه و ویلا

با توجه به قیمت گذاری، فرش یکی از ارزان ترین محصولات کفپوش است که نصب شده است.

خصوصیات عایقی در طول فصل های سرد، گرمای اضافی در زیر زمین را فراهم می کند.

همچنین یک سطح غیر لغزش است که در زیر کمر قرار دارد و برای جلوگیری از شکستگی، کوسن برای جلوگیری از آسیب رساندن موارد ظریف است.

بیشترین فرش مصنوعی با درمانهای مقاوم در برابر استاتیک، لکه و مقاوم به خاک درمان می شود و باعث می شود آنها تمیز و نگهداری آسان باشند.

انواع فیبر  :

برای انتخاب فیبر قالی مناسب، در هر اتاق زندگی کنید. چهار نوع اساسی از فیبر فرش وجود دارد:

فرش

نایلون

نایلون مقاوم در برابر فشار و  مقاوم در برابر استحکام در دسترس است، زمانی که با حفاظت از لکه ها صرف می شود. این فیبر انتخابی برای خانه ها با حیوانات خانگی و کودکان و برای کسانی است که بسیار بازیگوش هستند. ایده آل برای ترافیک سنگین در راهروها و پله ها.

پلی استر

پلی استر به خاطر ظاهر لوکس، احساس و انتخاب فوق العاده رنگ ها و سبک ها شناخته شده است. این برای خانه ها با مقدار عادی ترافیک ارزش خوبی دارد.

اولفین

Olefin دارای مقاومت در برابر لکه و رطوبت خوب است، اما نمره زیر نایلون و پلی استر برای پوشیدنی مناسب است برای ساختن شمع یا حلقه های بسیار زیاد و انعطاف پذیر.

پشم

برای زیبایی طبیعی خود اهمیت داده شده است. فرش پشمی دارای ویژگی های مقاومت طبیعی خاک، اما به طور ذاتی مقاوم در برابر لکه نیست. پشم برای مدت طولانی خوب به نظر می رسد و به خوبی ساخته شده است.

انواع فیبر در ساخت فرش

بیش از ۹۰٪ از فرش های مسکونی به عنوان طوفان ساخته شده است. یک ماشین خیاطی مانند یک ماشین دوختنی با صدها سوزن که حلقهای از فیبر (طوفان یا بخیه) را به پشت اضافه می کنند به شکل شمع به این صورت تبدیل میکند.

طول عمر یک فرش به این مورد بستگی دارد که چطور ساخته شده باشد. ساخت و ساز کیفیت بر دوام، ظاهر و قیمت تاثیر می گذارد و بیشتر تحت تأثیر پیچ و تاب فیبر ها و تراکم طوفان قرار می گیرد.

فرش

گره

پیچ خوردن اشاره به چقدر محکم فیبر (نخ قالی) پیچ خورده است. چسبنده تر و پیچیده تر است، بهتر است که فرش به خرد کردن و مات کردن کمک کند. این به ویژه در  قسمت های بریده شده است؛ زیرا راهنمایی ها در معرض قرار می گیرند و به آسانی می توانند بدون باز شدن به کار روند. فرش Frieze دارای بالاترین سطح پیچ در حدود ۷-۹ پیچ در هر اینچ (TPI) است، در حالی که بیشتر سبک ها، شمع بین ۳-۶ پیچ در هر اینچ است.

بهترین تراکم فرش برای حانه و ویلا

تراکم

تراکم اشاره به هر دو مقدار و چگونگی محکم بسته شدن فیبرها در داخل فرش است. فیبرهای نزدیکتر به هم قرار می گیرند، چسبنده تر خواهد بود و بهتر میتوان آن را تمیز و جابجا کرد.

 

راه هایی برای بررسی چگالی فرش شامل تلاش برای دستیابی با فشار دادن انگشتان دست خود بر روی الیاف  است. هرچه این تراکم بیشتر باشد چسبندگی نیز بیشتر خواهد بود . یا با شیارهای رو به جلو، فرش را به U شکل متصل کنید و ببینید که چقدر از پشت قابل مشاهده است. هرچه این فضای دیده شده کمتر باشد تراکم و چسبندگی محصول بیشتر است.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خدمات ملکی در سهیلیه کرج بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ با ما همراه باشید :

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است