سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

استفاده از نمای فلزی در ساختمان

خانه / سهیلیه / استفاده از نمای فلزی در ساختمان

استفاده از نمای فلزی در ساختمان

زیباترین نمای فلزی در ساختمان

نما های فلزی از نمونه نما های جذابی هستند که ظاهری مدرن و منحصر به فرد به ساختمان ها و بنا های مختلف می دهند. متریال های فلزی از سال ۱۹۳۵ برای بکار گیری در نما به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند.

این نمای فلزی در ساختمان ظاهری بسیار خیره کننده و زیبا دارند. نحوه بکار گیری فلزات در نما عمدتا به عنوان نما به صورت واحد های کوچک، ورقه های بزرگ و یکدست و یا نمونه های مشبک و الگو دار است.

همچنین شما میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات گروه مشاورین املاک سهیلی همراه باشید.، خدمات ویژه ای که گروه مشاوران املاک سهیلیه ارائه خواهد داد. این فعالیت ها در قالب فعالیت های فروش ویلا در سهیلیه کرج و همچنین خرید ویلا در سهیلیه کرج فعال هستند.

خرید ویلا در سهیلیه کرج

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

نمای فلزی در ساختمان

مشهورترین نمای فلزی در ساختمان

نمای فلزی در ساختمان با استفاده از  فلز های آلومینیوم، استیل ضد زنگ، مس، روی، برنز و برنج است که هر کدام علاوه بر ویژگی های مشترک بین فلزات، دارای ویژگی های خاص و منحصر به خود شان نیز هستند. از بین نمونه های اشاره شده، دو فلز آلومینویم و استیل، گستردگی بیشتری در ساخت نما دارند.

ویژگی های متنوع این فلزات، نما های ساختمانی فلزی بسیار زیبا و منحصر به فردی را ایجاد کرده است که گاها در دسته نما های انقلابی قرار می گیرند. اکثر فلزات بکار رفته در نمای فلزی در ساختمان ها دارای ویژگی های مشترکی مانند چکش پذیری، استحکام بالا و امکان اجرا به صورت گسترده و یکپارچه می باشند. در انتخاب فلزات برای بکار گیری در نما، توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی و واکنش پذیری فلز انتخابی با هوا، اهمیت زیادی دارد که طراحان حرفه ای، به این امر توجه ویژه ای دارند.

موارد استفاده از نمای فلزی در ساختمان

نمای آلومینیومی
آلومینیوم یکی از محبوب ترین فلزات از برای نمای فلزی در ساختمان است. وزن کم، قابلیت شکل پذیری و امکان اجرا در ضخامت کم، مهمترین ویژگی هایی هستند که فلز آلومینیوم آن ها را دارا می باشد. این ویژگی ها سبب می شوند نماهای ایجاد شده با این متریال کم ترین وزن ممکن را به ساختمان وارد کنند. همچنین امکان اجرای نمونه های کم ضخامت برای نمای آلومینیومی این امکان را فراهم کرده است که طراحان، نما های متحرک، مشبک و روزنه دار متنوعی از این متریال طراحی کنند که در نوع خود، انقلابی در صنعت نمای ساختمان ها محسوب می شوند.

مشبک بودن نما مزایایی مانند کاهش تاثیر فشار هوا، کاهش وزن نهایی و نماهای خلاقانه را به همراه دارد. برای نما های مشبک آلومینیوم امروزه از روش برش سی ان سی و پانچ کردن برای ایجاد الگو استفاده می کنند که حفره هایی با ظرافت و دقت بالا را بر روی ورقه های نمای آلومینیومی ایجاد می نماید. فلز آلومینیوم را می توان از متریال های اصلی نسل نما های انقلابی و فوق مدرن به شمار آورد، چرا که گزینه ای بسیار مناسب برای اجرای طرح های انتزاعی و خلاقانه طراحان نمای فلزی در ساختمان است.

نمای فلزی در ساختمان

زیبایی های نمای فلزی در ساختمان

ویژگی مهم دیگر نما های آلومینیومی، ضد زنگ بودن فلز بکار رفته در آن است، از این رو نما های آلومینیومی گزینه ای بدون محدودیت برای اجرا در شرایط آب و هوایی مختلف است که دیرتر از موارد مشابه دچار خوردگی و فرسایش می شود. این فلز نسبت به استیل و یا فولاد ضد زنگ هزینه کمتری دارد و در عین حال مقاومت بیشتری نیز نسبت به نمونه ذکر شده دارد.در آینده مطالب بیشتری درباره نمای فلزی در ساختمان خواهیم گفت.

گروه مشاورین املاک سهیلیه کرج با ارئه خدمات زیر با شما همراه خواهد بود:

فروش ویلا در سهیلیه کرج

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است