سهیلیه کرج|سهیلیه|سهیلیه کرج کجاست
FOLLOW US

برق کشی ویلا

خانه / سهیلیه / برق کشی ویلا

برق کشی ویلا

اهمیت برق کشی ویلا

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام ساخت ویلا باید به آن توجه داشته باشیم را میتوان برق کشی ویلا دانست.اما این مورد تا چه میزان میتواند در تعیین کیفیت و میزان قیمت ویلا تاثیرگذار باشد؟ پاسخ به این سوالات را میتوانید در ادامه این مطلب جست و جو کنید اما همچنین میتوانید با مهمترین خدمات گروه املاک سهیلی نیز در ارتباط باشید:

خرید ویلا در سهیلیه کرج

قیمت ویلا در سهیلیه کرج

بهترین شیوه برق کشی ویلا

اهمیت برق ویلا و برق کشی در ویلا از اجرای نقشه تا نصب کنتور برق ویلا از اهمیت و نکات ریز و کلیدی برخوردار می باشد .
برای برق کشی ویلا و ساختمان در گام نخست احتیاج به نقشه و مسیر عبور سیم ها و برق ساختمان نیاز است ، بعد از اجرای نقشه نوبت به کنده کاری داخل ویلا طبق نقشه و سپس لوله گذاری که عموما از لوله پولیکا برای اینکار استفاده میشود و دلیل آن محافظت سیم ها و عبور کابل ها و سیم ها از درون آن توسط فنر می باشد .

برق کشی ویلا

در مرحله بعدی برق کشی ویلا شمال نصب و قرار دادن قوطی های چهارگوش برای کلید و پریزها و در مرحله ی بعدی سیم کشی و عبور سیم از لوله پولیکاهای از قبل قرار داده شده در کف ویلا و دیوارهای ساختمان و نصب کلید پریزها و تابلو برق و در مرحله آخر برقکشی در ویلا نصب هالوژن ها و چراغ ها و لوسترها و کابل کشی برق اصلی از کنتور به ویلا می باشد . برقکشی بیرونی ویلا و حیاط ویلا در شمال نیز به مانند مراحل برق کشی داخل ویلا و ساختمان می باشد .

خرید ویلا و فروش ویلا در شمال از نظر برق کشی ویلا و کابل ها و سیم های کاربردی در ویلا حائز اهمیت است که به نکاتی ظریف و آموزشی جهت شناخت برق و کنتور ویلا در زیر به آن اشاره خواهد شد .
سیم ۲٫۵ برای مصرف خانگی از قبیل سشوار ، یخچال ، پریزها و تلوزیون میباشد . سیم ۶ مختص سیم کشی برای کولرها و اسپیلت میباشد ، چون مصرف برق کولر بالاست و جهت داغ نکردن سیم از سیم ۶ برای برقکشی ویلا در ویلا شمال استفاده میشود . کابل اصلی ویلا از کنتور ویلا به سازه ویلا باید ۴٫۶ باشد ، همانطور که توضیح داده شد برای مصرف کولر که مصرف زیادی دارد از کابل ۴٫۶ که سیم قوی و جواب گوی مصرف کولر و داخل ویلا میباشد.مشاوره املاک سهیلی این افتخار را دارد که به خرید ویلا در سهیلیه کرج بپردازد.

اختلاف برق کشی ویلا و آپارتمان و ساختمان های مسکونی چشمگیر نیست ، در آپارتمان در قسمت مشاعات آن مثل انباری و پارکینگ و آسانسور و راه پله ها از چراغ های چشمی یا لاتینگ استفاده میشود چون در آپارتمان در قسمت مشاعات مشترک است .
برق هوشمند نیز در ویلا و آپارتمان ها در شمال نیز نصب میگردد که هزینه ای گرانتر  از سیم کشی و برق کشی معمولی ویلاها و آپارتمانها است . برق هوشمند شامل ۲ مدل است که در زیر به آن اشاره میکنیم.

۱- تمام اتوماتیک : که تمام نقاط ویلا و ساختمان را میتوان از هوشمند تمام اتوماتیک استفاده کرد که شامل تمام لوازم صوتی و تصویری و حتی پریزهای نصب شده و خطرات برق گرفتگی و آتش سوزی در این مدل تمام اتوماتیک در حد صفر میباشد .
۲- نیمه اتوماتیک : که فقط میتوان برای هوشمند کردن سیستم سرمایش و گرمایش ویلا و یا سازه مد نظر و یا در باغچه ها میتوان از این سیستم استفاده کرد .

بعضی از ویلاهای فروشی و یا فروش ویلا شمال ، خرید ویلا با کنتور ۳ فاز و یا فروش ویلا با کنتور ۲۵ آمپر که در بعضی از سایت های فروش ویلا در شمال مطرح و عنوان میشود به اختلاف بین کنتور ۳ فاز ویلا و کنتور ۲۵ آمپر در ویلا میپردازیم .
برق ۳ فاز شامل ۳۲ آمپر ۴۵ آمپر و ۶۵ آمپر میباشد و عمدتا برای مصارف صنعتی و وسیع که به قدرت بالاتری از برق نیاز دارند کاربرد دارد . قدرت برق و کشش ۳ فاز نسبت به تک فازها و شکل و نصب هر یک با هم فرق و روش خاصی دارد.
برق تک فاز شامل ۲۵ آمپر و ۶۵ آمپر می باشد که برق تک فاز برای یک ویلای فروشی ۲۰۰ تا ۴۰۰ متری کافی و به راحتی جوابگو است .
ویلا در شمال و یا برای فروش ویلا در شمال از ۲۰۰ متر تا ۴۰۰ متری از کنتور تک فاز ۲۵ آمپری به طور معمول و عرف استفاده می شود.در ادامه برای شما خواهیم گفت که میتوانید با مهمترین فعالیت های گروه مشاوره املاک سهیلی کرج همراه باشید:

خرید ویلا ارزان در سهیلیه کرج

فروش ویلا در سهیلیه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق برایاملاک سهیلیه کرج محفوظ است